گناهکار تصویر زندان زندانی بازداشت

گناهکار: تصویر زندان زندانی بازداشت تحقیقات میلیونی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی استفاده از کارت سوخت دوباره الزامی می‌شود

درحالی که در سال‌های اخیر با غیر فعال شدن طرح سهمیه‌بندی بنزین، استفاده از کارت‌های سوخت عملا منتفی شده است بود، استفاده از این کارت‌ها جهت متقاضیان سوخت‌گیری م

استفاده از کارت سوخت دوباره الزامی می‌شود

استفاده از کارت سوخت دوباره الزامی می شود

عبارات مهم : جلوگیری

درحالی که در سال های اخیر با غیر فعال شدن طرح سهمیه بندی بنزین، استفاده از کارت های سوخت عملا منتفی شده است بود، استفاده از این کارت ها جهت متقاضیان سوخت گیری ماشین بار دیگر الزامی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی با تاکید بر این که استفاده از کارت سوخت الزامی خواهد شد، افزود: افرادی که فاقد کارت سوخت هستند باید به منظور جلوگیری از ایجاد مسئله نسبت به اخذ کارت سوخت اقدام کنند.

استفاده از کارت سوخت دوباره الزامی می‌شود

زیبا اسماعیلی در جمع خبرنگاران با اشاره به قانون مصوب مجلس گفت: با در نظرگرفتن این که قانون مصوب مجلس تاکید کرده است که سوخت گیری فقط با کارت سوخت امکان پذیر است و کارت سوخت جایگاه دار فقط جهت موارد مهم استفاده خواهد شد، مالکان خودروهایی که به هر علت فاقد کارت سوخت هستند باید به منظور جلوگیری از ایجاد مسئله نسبت به اخذ کارت اقدام کنند.

وی با بیان این که جهت وقت ازسرگیری استفاده از کارت سوخت وقت مشخصی تعیین نشده هست، افزود: افرادی که فاقد کارت سوخت هستند باید جهت اخذ این کارت به نمایندگی های پلیس+۱۰ مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: جلوگیری | استفاده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs