گناهکار تصویر زندان زندانی بازداشت

گناهکار: تصویر زندان زندانی بازداشت تحقیقات میلیونی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث اخاذی میلیونی آدم‌ربای آزارگر از زن جوان

آدم‌ربای آزارگر که با تهیه عکس‌های سیاه از زن مسافر از او اخاذی میلیونی می‌کرد، بازداشت شد. 

اخاذی میلیونی آدم‌ربای آزارگر از زن جوان

اخاذی میلیونی آدم ربای آزارگر از زن جوان

عبارات مهم : تصویر

آدم ربای آزارگر که با تهیه تصویر های سیاه از زن مسافر از او اخاذی میلیونی می کرد، بازداشت شد.

به گزارش جام جم، چندی پیش زنی جوان با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مردی به اتهام آدم ربایی، آزار و اذیت و اخاذی شکایت کرد.

اخاذی میلیونی آدم‌ربای آزارگر از زن جوان

شاکی به قاضی سهرابی گفت: دو ماه پیش در خیابان منتظر تاکسی بودم، ولی از آنجا که هوا تاریک شده است بود و عجله داشتم سوار خودروی سمندی شدم که مقابلم توقف کرد. در میانه راه راننده عوض کردن مسیر داد. زمانی که به او اعتراض کردم، چاقویی را زیر گلویم گذاشت تا فریاد نزنم. او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و با گوشی که همراه داشت، از من شروع کرد به تصویر گرفتن. بعد هم شماره تلفن همراهم را در گوشی خود ثبت کرد.

وی ادامه داد: راننده خشن مرا ترساندن کرد که اگر از وی شکایت کنم، تصویر هایی را که از من تهیه کرده منتشر و نشانی منزل ام را پیدا می کند و مرا می کشد. خواستم ابتدا از او شکایت کنم که ترسیدم و سکوت کردم.

آدم‌ربای آزارگر که با تهیه عکس‌های سیاه از زن مسافر از او اخاذی میلیونی می‌کرد، بازداشت شد. 

وی گفت: او بعد از چند روز با تلفن همراهم تماس گرفت و تهدیدم کرد که نباید از او شکایت کنم. علاوه بر آن باید دو میلیون تومان به او بدهم در غیر این صورت تصویر های سیاه تهیه شده است از مرا در خبر رسان تلگرام منتشر می کند و آبرویم را می برد. مانده بودم با این تهدیدها چه کنم. از وحشت این که کسی از ماجرا باخبر شود، مجبور شدم پول درخواستی اش را بپردازم.

زن جوان ادامه داد: او دست بردار نبود و دو مرتبه دیگر مبالغ میلیونی از من گرفت تا این که این آخرهای مبالغ بیشتری را از من خواست. همین باعث شد به دادسرا بیایم و از آدم ربای اخاذ شکایت کنم.

در این مرحله ماموران با احضار شاکی به پلیس آگاهی و تحقیقات از وی، صورت متهم فراری را به دست آوردند. ماموران زمانی که مشخصات این آدم ربای اخاذ را در بانک مجرمان پلیس آگاهی مورد بررسی قرار دادند، معلوم شد وی سابقه دار است و سال 94 هم به اتهاماتی مشابه بازداشت شده است و به زندان افتاده هست. ولی سال گذشته با سپردن وثیقه در دادگاه مرخصی گرفته و از زندان بیرون آمده است.

اخاذی میلیونی آدم‌ربای آزارگر از زن جوان

متهم سابقه دار تحت تعقیب پلیس قرار داده شد تا این که چند روز پیش در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد.

در حالی که تحقیقات جهت رازگشایی از این پرونده ادامه داشت، ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد، متهم پرونده سال 94 به عنوان مسافر دو زن را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده هست. آن وقت با این دو شکایت متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و بازداشت شده است است.

آدم‌ربای آزارگر که با تهیه عکس‌های سیاه از زن مسافر از او اخاذی میلیونی می‌کرد، بازداشت شد. 

سپس او در دادگاه محاکمه و به 15 سال حبس محکوم شده است هست. ولی این مرد زندانی سال گذشته و پیش از این که حکم صادره در دیوان عالی کشور مورد تائید قرار گیرد با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده است و این بار زن دیگری را در دام شیطانی خود گرفتار کرده است.

با مشخص شدن این موضوع، تحقیقات وارد مرحله جدیدی شد. مرد آدم ربا دوباره مورد تحقیق قرار داده شد و این بار به ربودن شاکی تازه ، آزارو اذیت، تهیه تصویر سیاه از او و اخاذی های متوالی از وی به بهانه منتشر کردن تصویر های تهیه شده است از وی اعتراف کرد.

اخاذی میلیونی آدم‌ربای آزارگر از زن جوان

متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات پلیسی جهت رازگشایی از دیگر ابعاداین پرونده ادامه دارد.

واژه های کلیدی: تصویر | زندان | زندانی | بازداشت | تحقیقات | میلیونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs