گناهکار تصویر زندان زندانی بازداشت

گناهکار: تصویر زندان زندانی بازداشت تحقیقات میلیونی اخبار حوادث

جنگنده‌های آمریکایی مقر ارتش سوریه را بمباران کردند ، اولین تقابل زمینی بین نیروهای دمشق و آمریکا

جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی ضد داعش شب گذشته در پی نخستین رویارویی زمینی میان ارتش سوریه و نیروهای آمریکایی بار دیگر مقر نظامی نیروهای سوری را در مرکز ..

ادامه مطلب

ترامپ ادعای جاسوسی اف‌بی‌ای از خود را تکرار کرد

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر ضمن مطرح کردن این ادعا که اف‌.‌بی.‌آی به نحوه ناشایستی از کمپین انتخاباتی‌اش جاسوسی کرده، گفت: خیلی قبل تر از آنکه اف‌.‌بی.‌..

ادامه مطلب

تیلرسون مدیر دانشگاه تگزاس می‌شود

وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه نوشت دانشگاه تگزاس به دنبال متقاعد کردن رکس تیلرسون وزیر امور خارجه برکنار شده است آمریکا جهت تصدی ریاست این د..

ادامه مطلب

انفجار اتوبوسی در سریلانکا با ۱۹ زخمی

ارتش سریلانکا اعلام کرد، انفجار امروز چهارشنبه در یک اتوبوس به زخمی شدن ۱۹ تن از جمله ۱۲ پرسنل ارتش منجر شد.  انفجار اتوبوسی در سریلانکا با ۱..

ادامه مطلب

، نفوذ روسیه&quot، احتمال بازجویی از ترامپ در پرونده &quot

این نخستین باری است که نام ترامپ به طور مستقیم در پرونده نفوذ روسیه به میان میاید. گفته می شود مصاحبه با ترامپ راجع به استعفای مایکل فلین و اخراج جیمز کومی ..

ادامه مطلب

گمانه‌زنی‌ها راجع به تلاش رادمن جهت اصلاح روابط ، بسکتبالیست سابق آمریکایی به کره‌شمالی می‌رود

دنیس رادمن، ستاره سابق لیگ بستکبال آمریکا در پیامی فاش کرده که قصد سفر دوباره به کره شمالی بعد از سفری که به پکن داشته را دارد.  بسکتبا..

ادامه مطلب

ترامپ به جای پرداختن به بمب‌گذاری نیویورک، راجع به نیویورک تایمز توییت کرد

رییس‌جمهوری آمریکا ساعاتی بعد از انفجار تروریستی در منهتن، راجع به دروغ بودن اخبار رسانه‌های این کشور پیامی در توییتر خود منتشر کرد. ترامپ به..

ادامه مطلب

بغداد شبکه گوشی کردستان عراق را تحت کنترل خود می‌گیرد ، تحریم‌های تازه دولت مرکزی علیه کردستان عراق

شورای امنیت ملی عراق در نشست امروز خود دستور اعمال چند تحریم تازه علیه منطقه کردستان را صادر کرد.  تحریم های تازه دولت مرکزی علیه کردست..

ادامه مطلب